Господар приватного будинку: «Служби охорони дякують мені за установку ролет»

Господар приватного будинку одного разу за кордоном побачивши ролети, був так ними захоплений, що встановив захисні конструкції на кожне – і велике, і маленьке – вікно свого заміського будинку.

При виборі ролет, в’їзний групи і секційних воріт він  віддав перевагу класиці: коричневі стандартного типу ролети служать господарю вже більше 10 років. І сьогодні, зізнається наш співрозмовник, він не змінив би свого вибору. Покупець задоволений якістю і комфортом виробленого компанією «АЛЮТЕХ» продукту, зручність у використанні (особливо універсальний пульт) і додаткова безпека, яку забезпечують ролети. Власник будинку часто виїжджає у відрядження і на період відсутності програмує ролети так, що вони піднімаються вранці і опускаються ввечері. Створюваний ефект присутності відлякує недоброзичливців, а кімнатні рослини отримують доступ до світла.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/rvcompanyin/public_html/wp-content/themes/the-guard/comments.php on line 19