Конструкція і матеріали

Сендвіч-панелі секційних воріт виготовляються з листової сталі, стійкої до різних впливів, вітрових і ударних навантажень. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуретаном, що забезпечує теплоізоляцію. По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.

Панорамні ворота виготовляються з алюмінієвої конструкції з максимальним склінням, що відповідає сучасним вимогам до дизайнерського оформлення, забезпечуючи при цьому хорошу тепло- і звукоізоляцію. Панорамні ворота є ідеальним рішенням для будинків у стилі Hi-tech і автосалонів.

Управління воротами

Управляти воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного або дистанційного керування. На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

Встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного управління.

Пропонований асортимент

Секційні ворота можуть бути виготовлені з панелей з малюнками мікрохвиля, горизонтальний гофр, тафля і з панорамних панелей.

Широка палітра пропонованих кольорів дає можливість зберегти і підкреслити стиль, як приватного будинку, так і промислового підприємства. Ворота можна виготовити в будь- якому кольорі, який має близьку відповідність шкалою RAL.

Для зручності використання ворота можуть поставлятися з вбудованою хвірткою або бічними дверима, дизайн якої відповідає дизайну основної конструкції. Для додаткового освітлення приміщення в ворота можуть вбудовуватися акрилові вікна.

Види воріт