Industrial LED екрани і табло

Світлодіодний екран – це певна кількість розташованих на певній площині (або поверхні складної форми) світлодіодів, що випромінюють світло при подачі на них напруги.

Для зміни зображення або передачі на світлодіодних екранах відео необхідні спеціальні пристрої управління – контролери, а також спеціальне програмне забезпечення і комп’ютерної техніки.

Переваги промислових LED табло

Чому світлодіодні?

Сьогодні лише напівпровідникові прилади з ультраяскравими світлодіодами дають  зображення практично в прямих сонячних променях.

Довговічність

Навіть під проливним дощем або в умовах зимового морозу LED екрани від РВК успішно функціонують. Це досягається за рахунок високих стандартів виготовлення та складання, які відповідають міжнародним вимогам ступеня захисту від пилу і води:

Чіткість та видимість

Оптимальна відстань перегляду визначається розмірами пікселів і відстанню між ними, а також розмірами самого екрану. Ширина, висота і відстань (крок) між пікселями безпосередньо впливають на ціну світлодіодного LED екрана.

Види Industrial LED екранів і табло

Система електронної черги
Система електронної черги

Система Управління Чергою призначена для автоматизації обслуговування відвідувачів Комплект складається з 5 табло, контролера і номерної клавіатури.

Ролетно-Воротна Компанія
Спортивні табло

Табло результатів змагань призначено для зображення поточного результату матчу. Корпус табло має легкий каркас, а радіо-пульт забезпечує легке управління табло.

Ролетно-Воротна Компанія
Дисплеї для ваг

Електронні дисплеї для великогабаритних ваг зі спеціальними повідомленнями: перевантаження, помилка вимірювання тощо. Солідні сталеві і алюмінієві корпуси гарантують безвідмовну роботу пристрою в промислових умовах.

Табло для автотранспорту
Табло для автотранспорту

Технологія RGB пропонує табло типу “біжуча стрічка” для зовнішнього використання в якості рекламно-інформаційного засобу в транспорті. Серія AK-BUS – сучасне багатофункціональне рішення для громадського транспорту.

Ролетно-Воротна Компанія
Табло для АЗС та курси валют

Суперяскраві діоди LED забезпечують хорошу видимість і чіткість у будь-яких погодних умовах. Вибір величини цифри LED дозволяє зробити замовлення індивідуальним для кожного клієнта

Як ми працюємо?

null

1. ЗАЛИШІТЬ ЗАЯВКУ

null

2. МИ ПРОКОНСУЛЬТУЄМО ВАС

null

3. Проводимо заміри та розраховуємо вартість

null

4. УКЛАДАЄМО ДОГОВІР

null

5. ВИКОНУЄМО РОБОТУ

null

6. ЗДАЄМО ВАМ ГОТОВИЙ ПРОЕКТ

Наші клієнти

Більше 9500 реалізованих об'єктів
Сільпо
Авакс Проф
Молокія
Ощадбанк
Добробуд
Опілля
Микулинецький Бровар
Креатор Буд
УкрЕксімБанк
Schreder
Viknaroff
ТерКо Автор
ГАДЗ
Sebn UA
Continental

Потрібна консультація?

Не впевнені, що саме вам потрібно?
Довіртесь нам - 24 роки досвіду дозволять експертно підійти до вирішення вашого питання