Жалюзі

Жалюзі є одним з видів віконних штор, що являють собою регульовані планки з тканини, деревини, пластмаси або металу, скріплені таким чином, щоб планки могли обертатися, змінюючи положення від відкритого до закритого. Застосовуються жалюзі для регулювання світлових і повітряних потоків. Жалюзі на вікнах зменшують вплив високої температури на приміщення. Ще у древніх єгипетських фараонів були жалюзі, зроблені з очерету. Більшість жалюзі з початку 10-го століття були зроблені з деревини, очерету або тканини.

Вертикальні жалюзі – найбільш цікаве рішення для створення неповторного інтер’єру, завдяки високій якості матеріалів і багатій палітрі кольорів. Якщо раніше вертикальні жалюзі вважалися елементом інтер’єру виключно службового, офісного приміщення, то тепер їх охоче використовують для оформлення житлових інтер’єрів, як з декоративними шторами, так і окремо. Це оригінальні дизайнерські рішення, які забезпечують ергономічність та зручність експлуатації. Для виготовлення вертикальних жалюзей зазвичай використовуються більш широкі планки-ламелі. Вертикальні жалюзі мають також додаткову особливість, яка полягає в тому, що, потягнувши шнур, ви можете або скласти всі планки разом – «закритий стан», або ж навпаки, розтягнути їх уздовж всього вікна. У вертикальних жалюзях можливо обертання планок за допомогою спеціального механізму, що знаходиться в карнизі, до якого безпосередньо кріпляться всі планки по черзі, трохи перекриваючи один одного. Тобто при цьому можливо повертання планок жалюзі як в одну, так і в іншу сторони.

Горизо нтальні жалюзі – краще поєднання надійності, функціональності і вдалого рішення для оформ лення інтер’єру. Простота у догляді та експлуатації є незаперечними перевагами для встановлення жалюзей в будь-яких приміщеннях. Велика колірна гамма дозволить Вам підібрати жалюзі для будь-якого інтер’єру. Кожна з планок горизонтальних жалюзей знаходиться одна над іншою. Між ними натягнуті невеликі шнури, завдяки яким всі планки будуть обертатися одночасно і симетрично. Вони можуть обертатися так, що потік світла може направлятися як у бік стелі, так і в бік підлоги. Також завдяки спеціальному пристрою драбинки, шнури якій проходять крізь щілини кожної з планок, при натягу підйом жалюзі починається з самої нижньої планки, завдяки перехресній конструкції. Сьогодні іноді шнур підйому може поєднуватися з обертальним шнуром, що робить використання жалюзі більш зручним.

Віконні жалюзі можуть бути приведені в рух двома способами: вручну з використанням шнура, або автоматично через моторизацію. Управляти моторизованими жалюзями можна від настінного вимикача або клавіатури, дистанційного керування або персонального комп’ютера. Тобто, моторизовані жалюзі позбавляють від шнурів, а також дозволяють робити дистанційний контроль. Особливо це добре, якщо доступ до вікна обмежений.

В Ролетно-воротній компанії Ви зможете придбати будь-які жалюзі, що добре пасуватимуть до Вашого інтер’єру.