Секційні ворота

Секційні ворота забезпечені надійним і безпечним механізмом відкривання з функцією дистанційного керування, що дозволить Вам відкривати гараж заздалегідь на підході (під’їзді) до нього. Механізм відрізняється низьким шумом і високою швидкістю відкривання полотна. Для ручного відкривання воріт механізм забезпечений торсійнними пружинами, які компенсують вагу воріт і роблять процес ручного відкривання легким і комфортним.

Відмінною особливістю конструкції секційних воріт вважається механізм відкриття, за допомогою якого ворота відкриваються вертикально всередину приміщення. При цьому, ковзаючи по спеціальних напрямних, полотно воріт по дотичній переміщається в горизонтальне положення і надійно фіксується під стельовим перекриттям. Так як у відкритому положенні полотно воріт розташовується горизонтально під стелею – воно не займає корисної площі ні перед гаражем, ні усередині нього, що особливо актуально у випадках, коли ворота розміщуються на лінії забудови і гаражний отвір виходить відразу на проїжджу частину. Секційні ворота монтуються з внутрішньої сторони дверного отвору, завдяки чому,  вони не зменшують ширину проїзду. Крім цього, для відкривання секційних воріт у зимовий час не потрібно попереднього розчищення в’їзду від снігу.

Найбільш широке застосування секційні ворота отримали в гаражах, на автомийках, складах, ангарах і тваринницьких комплексах.