Промислові ворота

Передові технології і якісні матеріали використані при виробництві кожної деталі конструкції промислових воріт, різноманітність їх типів,  дозволяє встановлювати ворота в будь-яких приміщеннях.  Раціональна система відкривання воріт економить корисний простір зовні і всередині будівель. Пінополіуретановий наповнювач полотна воріт і ущільнення по периметру всього отвору забезпечує відмінну теплоізоляцію.

Естетичний зовнішній вигляд воріт завершує оформлення будівлі зовні, функціональна сталева конструкція привертає увагу усередині приміщення. У конструкції воріт використовуються спеціальні пристрої захисту від обриву тросів і пружин, що істотно підвищують їх безпеку. Випускається більше 10 типів конструкцій воріт для будь-якого типу підйому, включаючи високий, вертикальний і похилий підйом.

При виготовленні найбільш відповідальних елементів промислових секційних воріт використовуються посилені комплектуючі з підвищеним ресурсом роботи. А для безпечної експлуатації воріт ми рекомендуємо встановлювати системи механічного блокування полотна при розриві пружин та обриві тросів.
Для приміщень з великою вологістю, наприклад, для автомийок, при виробництві воріт можуть бути використані направляючі і фурнітура з нержавіючої сталі. Ворота, виконані з таких комплектуючих прослужать довше, так як ці елементи не піддаються корозії.

Промислові ворота знайшли широке застосування на об’єктах промислового призначення та міської інфраструктури – від невеликих техцентрів, автосервісів, до гіпермаркетів і великих виробничих підприємств. Також промислові ворота встановлюються на складах, у цехах і терміналах і т.п.