Ролети

Ролети є візитною карткою сучасних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм і нових тенденцій в архітектурі. Завдяки функціональним можливостям, привабливому зовнішньому вигляду і широкій колірній гамі ролети ідеально впишуться у фасад будь-якої будівлі, підкресливши її унікальність і оригінальний стиль.

Сучасні ролети надають значні переваги їх використання:

  • Захист від злому і сторонніх очей.
  • Захист від погодних умов.
  • Захист від шуму і пилу.
  • Енергозбереження.
  • Комфорт і зручність.
  • Естетичність.

Ролетні профілі

Ролетно-воротна компанія  пропонує профілі екструдовані і роликової прокатки для отворів різних розмірів, що дозволяє підібрати рольставні до будь-якого типу будівлі.

Профілі роликового плющення виконані з високоякісної алюмінієвої стрічки, що відрізняється високою зносостійкістю. Завдяки пінному наповненню, вони мають тепло-і звукоізоляційні характеристики. Ідеально підходять для приватних квартир, котеджів, офісів.

Екструдовані профілі виходять з розплаву алюмінію, відрізняються підвищеною стійкістю до негативних зовнішніх факторів, що дозволяє їм зберігати зовнішній вигляд і функціональність на тривалий період.

Ролети використовуються для різних цілей і встановлюються в різних типах споруд, тому представлені в широкому асортименті.

Кольорові рішення ролет

В даний час колір – це найбільш ефективний інструмент дизайну, який додає неповторність та унікальність будь-якому архітектурному рішенню. Таким чином, колірні рішення відкривають нові можливості для створення неординарних і яскравих дизайнерських ідей і проектів, а широка колірна гамма надає можливість поєднувати елементи з фасадом будівлі.

Кольорова гама

Анодируване покриття