Металопластикові вікна та двері

Сьогодні пластикові вікна стали невід’ємною частиною повсякденності – вони практичні, функціональні й довговічні, тому поступово витісняють застарілі дерев’яні конструкції. Зараз навіть важко собі уявити, що ще півстоліття тому пластикові вікна були всього лише новинкою. У нашій країні про металопластикові вікна стало відомо років двадцять тому.

Металопластикові вікна володіють рядом істотних переваг:

  • Енергозбереження.
  • Шумо-звукоізоляція.
  • Естетика.
  • Довговічність.
  • Зручність використовування.

Економія енергії закладена вже в самому принципі конструкції вікон з пластика тому, що: – ПВХ є дуже поганим провідником тепла; – багатокамерна конструкція профілів використовує повітря як теплоізолюючого матеріалу; – система ущільнень   в двох або трьох площинах виключає продування.

Герметичність конструкції забезпечує захист від шуму, попадання пилу і вологи. Слід помітити, що звукопоглинаючі властивості вікна визначаються не тільки матеріалом рами, але і типом скління, а також виконання конструкції. Ступінь зниження рівня шуму залежить від товщини скла, відстані між стеклами, розташування і кількості ущільнень. Для поглинання шуму особливе значення придбаває густину всіх з’єднань конструкції. Будь-яка нещільність діє як “шумові містки”, оскільки там, де проходить повітря, проходить і шум. До речі, всі вищезазначені критерії відносяться і до ступеня захисту від пилу і вологи.

ПВХ-вікна не тільки зберігають тепло в будинку і захищають від протягів, але і прикрашають ваші житла. Завдяки широкому асортименту віконних профілів вони можуть стати частиною будь-якого архітектурного дизайну і підходять як для історичних, так і для сучасних будівель. Пройдіться по вулицях, і ви побачите, що ПВХ-вікна цілком доречні на фасадах як сучасних висотних будівель, так і особняків позаминулого століття. Можливості сучасних профільних систем дозволяють відтворити будь-які декоративні елементи вікон різних стилів і епох. А завдяки широкій кольоровій гаммі і ламінації профілю плівкою, що імітує колір і текстуру різних порід дерева, ПВХ-вікна органічно вписуються в будь-який фасад. До речі, внутрішня і зовнішня поверхні віконного профілю можуть бути абсолютно різними: вікно може бути темно-коричневим з боку вулиці і білим (або, скажімо, декорованим під “золотий дуб”) зсередини приміщення.

Використання ПВХ-вікон в Західній Європі впродовж 50 років із збереженням механічних властивостей і кольору – кращий доказ їх довговічності.

ПВХ-вікна практично не вимагають спеціального відходу, вони стійкі до будь-яких атмосферних дій. При правильній експлуатації вікна не потребують ремонту і фарбування. Гладка поверхня профілю полегшує миття вікон, а різні способи їх відкриття полегшать провітрювання. Використовування сучасної фурнітури гарантує стійкість вікон до злому.