Бігуча строка

Великогабаритні світлодіодні монохромні табло (мінімальний розмір становить 48 см) можуть використовуватися в якості великих вивісок, оформлення вітрин, для показу реклами або в ролі інформаційного табло. Великий арсенал графічних ефектів, а також високу якість графіки дозволять донести необхідну інформацію максимально яскраво і ефектно.

Одноколірні табло серії G дають можливість відображення анімації, графіки і тексту. Споживач може навіть
міняти вміст інформація за своїм бажанням кілька разів в день. Модульна конструкція екрана дозволяє
йому мати будь-яку форму, а також екран може бути збільшений в розмірах в будь-який момент часу, без необхідності демонтажу. Програмне забезпечення RGB MonoStudio дозволяє створити анімований текст і імпортувати графічний матеріал створений за допомогою програмного забезпечення інших виробників (наприклад Adobe Photoshop, Flash). Табло оснащене додатковими функціями відображення дати, часу і температури в різних форматах. Система управління діодами застосовувана в нових продуктах RGB технологія забезпечує 4 рівня яскравості кожного діода.

Доступні кольори світлодіодів для відображення графічної і текстової інформації:

  Червоний                                 Жовтий                                    Янтарний
               

 Синій                                          Зелений                                    Білий 
               

Управління за допомогою Wi-Fi

Екран працює в мережі WLAN Wi-Fi як дистанційний пристрій. Може бути підключений до комп’ютера, який обслуговується через Acces-точку, маршрутизатор і т.п. Антена Wi-Fi знаходиться всередині дисплея. Комп’ютер потрібен тільки при зміні вмісту екрану. У комплект входить програма для роботи екрану під ОС Windows.

Управління по локальній мережі LAN

Екран працює в мережі WLAN Wi-Fi як дистанційний пристрій за допомогою з’єднувального кабелю UTP з роз’ємом RJ-45. Може бути підключений до комп’ютера, який обслуговується через концентратори, комутатори і т.п. Комп’ютер потрібен тільки при зміні вмісту екрану. У комплект входить програма для роботи екрану під ОС Windows.

Управління через інтернет

RGB Technology розробили систему управління екраном через інтернет. Це дає можливість управління навіть великою мережею табло з будь-якої точки світу за допомогою комп’ютера з доступом до інтернету. Будучи вдома ви можете змінювати змальовувану інформацію.

Технічні характеристики:

  • Висота: 295 мм
  • Фізичний розмір (крок) пікселя: 25 мм
  • Яскравість: 10000 кд / м2
  • Кут огляду (горизонтальний): 40 °
  • Кут огляду (вертикальний): 100 °
  • Висота знака: 210 мм
  • Товщина: 21 мм
  • Дозвіл: 11 х 80
  • Потужність: 72 Вт/м2